Menu
kr0.00

Du har ingen produkter i handlekurven.

KONTAKT OSS!

Finn

 

Med bil
Fra Oslo 40 minutter
Fra Gardemoen flyplass 1 time og 10 minutter

Med kollektivtransport
Tog fra Oslo til Sonsveien stasjon, Rutebuss til Norittveien (10 minutter å gå fra hotellet) eller taxi fra stasjonen.

Med båt
Rutebåt mellom Oslo og Son. Lørdag og søndag fra påske til høstferie. I skolens sommer ferie har båten daglige avganger.

Kontakt

 

Privatbooking:
stay@sonspa.no
+47 64 98 48 00

Event/konferanse:
event@sonspa.no
+47 64 98 48 00

Resepsjon:
info@sonspa.no
+47 64 98 48 00

Spa:
spa@sonspa.no

+47 64 98 48 00

Adresse:
Son Spa
Hollandsvn. 30
1555 Son

 

VÅRE MEDARBEIDERE

Kim Nyheim Ragnarsson

Kim Nyheim Ragnarsson

General Manager kim.nyheim@sonspa.no +47 464 27 157
Ann Jeanette Myrland

Ann Jeanette Myrland

Marketing and Concept Manager ann.jeanette.myrland@sonspa.no
Caroline Granbom

Caroline Granbom

Hotel Manager caroline.granbom@sonspa.no
Hilde Kristin Sørum

Hilde Kristin Sørum

Housekeeping Manager hilde.kristin.sorum@sonspa.no
Genevieve Jeffries

Genevieve Jeffries

Spa Manager genevieve.jeffries@sonspa.no
Karolina Naginionyte

Karolina Naginionyte

Acting Restaurant Manager karolina.naginionyte@sonspa.no
Linda Nilsson

Linda Nilsson

Executive Chef linda.nilsson@sonspa.no
Daniel Mouridsen

Daniel Mouridsen

Total Revenue Manager daniel.mouridsen@sonspa.no +47 902 92 405
Gunveig Eggen

Gunveig Eggen

Head of Sales gunveig.eggen@sonspa.no +47 98 456 921
Madeleine Østbye

Madeleine Østbye

Business Sales Manager madeleine.ostbye@sonspa.no +47 995 21 148
Deborah Wigardt

Deborah Wigardt

Front of House & Reservation Manager deborah.wigardt@sonspa.no +47 988 38 331
Stina Klungreset

Stina Klungreset

Meeting & Event Manager stina.klungreset@sonspa.no +47 454 81 234
Christian Hallan

Christian Hallan

Guest Experience Manager christian.hallan@sonspa.no +47 934 00 500
Grete Brandtenborg

Grete Brandtenborg

Fitness Manager grete.brandtenborg@sonspa.no +47 408 87 460