Menu

KONTAKT OSS!

Finn

 

Med bil
Fra Oslo 40 minutter
Fra Gardemoen flyplass 1 time og 10 minutter

Med kollektivtransport
Tog fra Oslo til Sonsveien stasjon, Rutebuss til Norittveien (10 minutter å gå fra hotellet) eller taxi fra stasjonen.

Med båt
Rutebåt mellom Oslo og Son. Lørdag og søndag fra påske til høstferie. I skolens sommer ferie har båten daglige avganger.

Kontakt

 

Booking:
booking@sonspa.no
+47 64 98 48 00

Spa:
spa@sonspa.no

Adresse:
Son Spa
Hollandsvn. 30
1555 Son

 

VÅRE ANSATTE

Petter Wilhelmsen

Petter Wilhelmsen

Direktør petter.wilhelmsen@sonspa.no +47 913 63 312
 Tone Sundby

Tone Sundby

Inhouse Sales & Service Manager tone.sundby@sonspa.no +47 907 13 089
Ann Jeanette Myrland

Ann Jeanette Myrland

Marketing and E-Commerce Manager ann.jeanette.myrland@sonspa.no
Wenche Baden Nilsen

Wenche Baden Nilsen

Husøkonom wenche.baden@sonspa.no + 47 411 06 512
Christian Rostad Unnerud

Christian Rostad Unnerud

Senior Salgssjef christian.r.unnerud@sonspa.no + 47 92680178
Pernille Wehler

Pernille Wehler

Salgssjef pernille.wehler@sonspa.no +47 954 67 323
Ulf Svensson

Ulf Svensson

Kjøkkensjef ulf.svensson@sonspa.no +47 452 22 234
Siri Beate Haukland

Siri Beate Haukland

Spasjef (fungerende) siri.beate@sonspa.no + 47 468 42 101