Menu
kr0.00

Du har ingen produkter i handlekurven.

KONTAKT OSS!

Finn

 

Med bil
Fra Oslo 40 minutter
Fra Gardemoen flyplass 1 time og 10 minutter

Med kollektivtransport
Tog fra Oslo til Sonsveien stasjon, Rutebuss til Norittveien (10 minutter å gå fra hotellet) eller taxi fra stasjonen.

Med båt
Rutebåt mellom Oslo og Son. Lørdag og søndag fra påske til høstferie. I skolens sommer ferie har båten daglige avganger.

Kontakt

 

Privatbooking:
stay@sonspa.no
+47 64 98 48 00

Event/konferanse:
event@sonspa.no
+47 64 98 48 00

Resepsjon:
info@sonspa.no
+47 64 98 48 00

Spa:
spa@sonspa.no

+47 64 98 48 00

Adresse:
Son Spa
Hollandsvn. 30
1555 Son

 

VÅRE MEDARBEIDERE

Petter Wilhelmsen

Petter Wilhelmsen

General Manager petter.wilhelmsen@sonspa.no +47 913 63 312
Ann Jeanette Myrland

Ann Jeanette Myrland

Marketing and Concept Manager ann.jeanette.myrland@sonspa.no
Caroline Granbom

Caroline Granbom

Hotel Manager caroline.granbom@sonspa.no
Guro Slåtten

Guro Slåtten

Spa Manager (i permisjon) guro.slatten@sonspa.no + 47 948 60 458
Patryk Puchalski

Patryk Puchalski

Acting Executive Chef patryk.puchalski@sonspa.no
Petra Sandin

Petra Sandin

Food & Beverage Manager petra.sandin@sonspa.no +47 968 25 610
Victoria Gjelsås Ek

Victoria Gjelsås Ek

Housekeeping Manager victoria.gjelsas.ek@sonspa.no +47 959 62 251
Daniel Mouridsen

Daniel Mouridsen

Total Revenue Manager daniel.mouridsen@sonspa.no +47 902 92 405
Madeleine Østbye

Madeleine Østbye

Sales Manager madeleine.ostbye@sonspa.no +47 995 21 148
Daniel Björnberg

Daniel Björnberg

Sales Manager daniel.bjornberg@stromstadspa.se +47 404 72 119